Serdar Motora Hoşgeldiniz...

Serdar Motor Yenileme, 1960 yılında Yaşar Ayık BİLGİN tarafından kurulmuştur. Yaşar Ayık BİLGİN teknik okulu bitirdikten sonra, 8 yıl boyunca motor yenileme sektöründe yöneticilik yapmış ve başkentimizde Serdar Motor Yenilemeyi faaliyete geçirmiştir. Kurulduğu günden beri dürüstlük ve etik değerlerinden taviz vermeden çalışan firmamız, 1966 yılından itibaren motor yenileme tezgahları imalatında faaliyet göstermektedir.

Serdar Motor Yenileme, günümüz teknolojisini takip eden geniş makine parkı ve kalibrasyonları düzenli yapılan ölçüm aletleri ile müşterilerine sınırsız hizmet vermektedir. Kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak iş ayrımı yapmadan her işi aynı hassasiyette ve özende yapmaktadır. Firmamız bu hizmetlerini 800 metrekare kapalı alanda gerçekleştirmektedir.

Firmamız personel eğitimine de önem vermektedir. GMY merkez ofis tarafından verilen YTU (Yenileştirme Teknik Uzmanı) , Kalite eğitimlerine dönem dönem personel katılımı sağlamakta olup gelişen teknolojiyi takip etmekte ve her soruna – soruya en hızlı ve uygun cevabı verebilmektedir.

Firmamızda, ayrıca ISO 9001:2008 ve Hizmet Yeterlilik Belgesi (TSE) mevcut olup bu kalite sisteminde hizmet vermeye özen göstermektedir.

 

Bunlara da göz atabilirsiniz ?